Зеніт програв удома Бетісу, Ракицький провів на полі лише перший тайм

Поєдинок у відповідь відбудеться через тиждень, 24 лютого, у Севільї

3168
8
Getty Images/Global Images Ukraine

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи «Зеніт» програв іспанському «Бетісу» з рахунком 2:3.

Захисник команди із Санкт-Петербурга Ярослав Ракицький провів на полі перший тайм, отримав попередження та у перерві був замінений. Коли українець був на полі, його команда пропустила три голи.

Усі м'ячі були забиті у першому таймі, іспанська команда провела на один гол більше та здобула фору перед домашньою грою. Поєдинок у відповідь відбудеться через тиждень, 24 лютого, у Севільї. Правило виїзного гола не діє.

Ліга Європи

1/16 фіналу, перший матч

«Зеніт» (Росія) – «Бетіс» (Іспанія) – 2:3

Голи: Родрігес, 8 (0:1). Вілліан Жозе, 18 (0:2). Дзюба, 25 (1:2). Малком, 28 (2:2). Гуардадо, 41 (2:3).

Зеніт: Кержаков, Чистяков (Єрохін, 88), Дуглас Сантос, Караваєв (Круговий, 46), Ракицький (Мостовий, 46), Барріос, Вендел, Клаудіньо (Юрі Алберту, 65), Кузяєв, Малком, Дзюба (Сергєєв, 73).

Бетіс: Руй Сілва, Алекс Морено, Пеццела, Сабалі, Гонсалес, Гуардадо, Родрігес, Хуанмі (Вілліам Карвалью, 58), Вілліан Жозе (Борха Іглесіас, 79), Хоакін (Тельо, 58), Руібаль (Бельєрін, 86).

Попередження: Ракицький, 7. Барріос, 90 – Тельо, 75.

Судді: Бастьєн, Паже, Друе (Франція).