| Оновлено 17 лютого 2022, 02:32
385
0

Юліан НАГЕЛЬСМАНН: «Баварія грішила помилками. Нічия справедлива»

Наставник мюнхенської команди розповів про нічию із «Зальцбургом» у Лізі чемпіонів (1:1)

385
0

Головний тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував виїзну нічию із «Зальцбургом» (1:1) у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«У другому таймі ми заграли краще. У першій половині ми грішили помилками. Правий край оборони працював не найкращим чином. Перший тайм зовсім не вдався.

Нічия — справедливий результат. Це був розкішний матч, ми віддали всі сили. Ми провели перший тайм саме так, як хотіли. У другій половині ми не найкраще переходили з оборони в атаку і навпаки і часом занадто легко втрачали м'яч.

Матч вийшов цікавим. Ми точно заслужили на це очко. Здійснили серйозний тиск і замкнули «Зальцбург» на його половині поля. Звичайно, хотілося б перемогти, але коли зрівнюєш рахунок так пізно, нічию теж можна прийняти», — заявив Нагельсманн після матчу.