Черговий матч Суперліги з хокею пройшов 14 лютого

154
0
Суперліга

14 лютого, в рамках 21 туру хокейної Суперліги «Білий Барс» зіграв із «Соколом».

У першому періоді ефектно стартували господарі – Андрій Удовіченко вивів команду вперед, обігравши Артура Оганджаняна. Команди по черзі створювали моменти біля воріт один одного. «Сокіл» насідав, намагаючись зрівняти рахунок, але на перерву «Білий Барс» пішов мінімально лідируючи в матчі.

У другому періоді Олександр Панков зрівняв рахунок, а менш ніж за хвилину київська команда вийшла вперед – Тигран Манукян подвоїв перевагу «Сокола». Кияни не зменшували обертів і закинули втретє гол на рахунку Сергія Дорофєєва.

У завершальній двадцятихвилинці господарям не вдавалося обіграти Артура Оганджаняна, а гості у свою чергу закріпили своє лідерство шайбою Антона Богацького. Матч завершився з рахунком 1:4.

Суперліга. 14 лютого

«Білий Барс» – СК «Сокіл» – 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)

Шайби: 1:0 Удовіченко (Семенов), 04:55, 1:1 Панков (Бєляков), 21:23; 1:2 Манукян (Олійник, Дорофєєв), 21:49; 1:3 Дорофєєв (Олійник), 35:55; 1:4 Богацький (Іванов, Олійник), 44:08.

Білий Барс: Квасенко (Полгородник); Кулешов – Грицюк, Алексюк (А) – Селін, Зінченко – Шистеров, Собко; Осипов – Куцевич (К) – Ніконоров, Удовіченко – Семенов – Попережай, Місюк – Брага – Маландін, Курах.

СК Сокіл: Оганджанян (Яковлєв); Аміров - Шуленін, Фроленко - Петрухно, Дорофєєв (А); Шахворостов – Іванов – Костіцин (А), Мельников – Бєляков – Панков, Манукян – Богацький – Олійник, Собченко – Хірса – Швецов.