Ніл Робертсон виграв Players Championship

У фіналі австралієць переміг Баррі Хокінса

3641
3
wst.tv. Ніл Робертсон та Баррі Хокінс

У Вулверхемптоні завершився Players Championship, рейтинговий снукерний турнір. У ньому брали участь 16 найкращих гравців річного рейтингу.

У фіналі зійшлися Ніл Робертсон та Баррі Хокінс. Тричі, у 2012, 2013 та 2019 Ніл був за крок від перемоги на цьому турнірі, і ось з четвертої спроби нарешті виграв Players Championship.

Відразу зазначимо, що суперники грали серійно – у 15 фреймах вони оформили 13 великих брейків. Але саме Робертсон славиться своїм умінням будувати серії. Це й дозволило йому здобути перемогу. Баррі виграв стартовий фрейм, але потім Робертсон взяв дві партії. А за рахунку 2:1 Ніл зробив три сенчурі поспіль та пішов у відрив – 5:1. Утім, до перерви Хокінс скоротив відставання – 3:5. Однак після відновлення гри Робертсон зумів оформити три півсотенні серії у двох фреймах і більше ініціативи не віддавав. Зрештою довів матч до перемоги – 10:5. У особистих зустрічах з Баррі вона стала шостою поспіль.

Зазначимо, що для австралійця титул став 22 у кар'єрі і за цим показником він наздогнав Джадда Трампа, який знаходиться на шостому місці у списку найтитулованіших гравців усіх часів. Хокінс не перемагав на рейтингових турнірах з 2017 р. І може втішатися лише призом у розмірі 30 тис. фунтів. Робертсон заробив 125 тис., але головне – обидва суперники опинилися у Топ-8 сезонного рейтингу (Ніл другий, Баррі восьмий). Нагадаємо, на Tour Championship, запланований на кінець березня, потраплять вісім найкращих гравців із цього списку.

А поки що попереду черговий рейтинговий турнір: 21 лютого стартує основна сітка European Masters.

Players Championship, 1/8 фіналу (7-9 лютого):
Чжао Сіньтун   – Баррі Хокінс   – 3:6
Девід Гілберт   – Янь Бінтао   – 4:6
Марк Аллен   – Рікі Волден   – 2:6
Марк Вільямс  – Гері Вілсон  – 6:3
Ронні О'Салліван   – Джадд Трамп   – 6:3
Ніл Робертсон  – Кайрен Вілсон  – 6:4
Джон Хіггінс  – Хоссейн Вафаей  – 6:3