Донбас, двічі поступаючись по ходу матчу, обіграв Краматорськ

220
0
Суперліга

13 лютого, «Донбас» та «Краматорськ» провели п'яту очну зустріч у поточному сезоні в рамках 23 туру хокейної Суперліги.

У першому періоді команди показали 100% реалізацію більшості та обмінялися голами у нерівних складах – спочатку Ілля Бабрусьов потужним кидком від синьої лінії відкрив рахунок у матчі, а потім Марк Калейниковас відзначився після відмінної передачі від Андрія Сигарьова. Зазначимо, що 36-й номер донеччан першим серед гравців Суперліги перетнув позначку 30 набраних очок.

На старті другого відрізка зустрічі команди знову обмінялися шайбами ​​– спочатку Святослав Тимченко вдруге у матчі вивів «Краматорськ» уперед, а потім голом відповів Олександр Пересунько. Під завісу періоду донеччани змогли зламати хід гри та вперше вийти вперед – шайбу на свій рахунок записав Віктор Туркін.

Більшу частину третього відрізку зустрічі «Донбас» та «Краматорськ» відіграли без закинутих шайб – краматорчани насідали на ворота Андрія Макарова, щоб повернути паритет на табло, а команда із Донецька намагалася збільшити свою перевагу.

Під кінець основного часу «Краматорськ» замінив голкіпера на шостого польового гравця, але замість того, щоб забити, пропустив – Андрій Сигарьов та Андрій Бірюков зробили рахунок 5:2 на табло на користь донеччан, принісши донецькому клубу дев'яту перемогу поспіль.

Донбас – Краматорськ – 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

Шайби: 0:1 Бабрусьов (Сергієвський, більш.), 06:24; 1:1 Калейниковас (Сигарьов, Захаров, більш.), 14:59; 1:2 Тимченко (Середницький, Целогородцев), 28:27; 2:2 Пересунько (Сигарьов, Соколовський), 30:32; 3:2 Туркін (Спиценко, Медведєв), 35:37; 4:2 Сигарьов (Пересунько, порожні ворота), 58:38; 5:2 Бірюков (порожні ворота), 59:45;

Донбас: Макаров (Петров); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрійків – Спиценко; Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Захаров (К) – Бірюков – Морозов, Сигарьов – Спруктс – Пересунько, Садовіков – Даниленко – Разумов.

Краматорськ: Трус (Кучер); Ваулін – Берднікс, Бабрусьов – Мальцев, Афанасьєв (А) – Фірсов, Кобильник – Кругляков; Столяренко (К) – Афанасьєв – Градусов, Градович – Сергієвський – Сьомочкін, Жвачкін (А) – Калиничев – Гриценко, Тимченко – Середницький – Целогородцев

13 лютого, у рамках 24-го туру хокейної Суперліги Альтаїр зіграв із Маріуполем.

У першому періоді команди грали активно, не поступаючись одна одній. На перерву суперники пішли, не відкривши рахунок у матчі. Різниця кидків у площину воріт склала 11:8 на користь «Маріуполя».

У другому періоді «Альтаїр» та «Маріуполь» по черзі створювали моменти. Для «чайок» це принесло свої плоди та підопічні Сергія Вітера вийшли вперед – Микита Коваленко обіграв Богдана Дьяченка. І хоч Альтаїр насів на ворота противника, намагаючись зрівняти рахунок, але Маріуполь впевнено захищав свої володіння.

У завершальній двадцятихвилинці «Альтаїр» кинув усі сили, щоб встановити паритет на табло, а «Маріуполь» хотів збільшити свою перевагу, але командам не вдалося відзначитись занедбаними шайбами. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь гостей, а Максим Дуве оформив свій другий шатаут в поточному сезоні.

Альтаїр – Маріуполь – 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Шайби: 0:1 Коваленко (Казаковцев, Олексіїв), 29:37.

Альтаїр: Дьяченко (Печорін); Ігнатенко – Олендаренко, Раскін – Реснянський, Папуна – Мельник, Бортников; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Кобиков – Дубський – Луговий, Яйлов – Ханенко – Данфорт.

Маріуполь: Дуве (Тріфонов); Артамонов – Тунхузін, Алексєєв – Кудряшов, Декало – Лисенко, Зуєв – Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Коваленко – Мазур (К) – Казаковцев (А), Костіков – Твердохлєбов – Янішевський, Чердак – Ружніков.