Норвегія вирвалася вперед. Медальний залік після 9-го дня Олімпіади

На Олімпійських іграх 2022 у Пекіні розіграно 65 комплектів нагород

10791
5

Завершилися змагання 9-го дня Олімпійських ігор 2022 у Пекіні. Розіграно 65 комплектів медалей зі 109.

26 країн здобули хоча б одну нагороду, серед них 21 команда має золото. Українські олімпійці поки що залишаються без медалей ОІ-2022.

Змінився лідер у загальному заліку. Ним стала Норвегія (9 золотих, 5 срібних, 7 бронзових). 9-те золото норвежцям принесла біатлоністка Марте Олсбю, яка впевнено виграла переслідування.

На друге місце спустилася Німеччина (8–5–1). До топ-5 медальної таблиці Олімпіади також входять США (6–5–1), Нідерланди (6–4–2), Швеція (5–3–3). Нарешті, до десятки найкращих піднялася Франція (2–6–2).

До фінішу змагань залишився рівно тиждень. Медальні надії українських уболівальників – на естафети в біатлоні та лижну акробатику в фрістайлі.

Олімпійські ігри 2022

Пекін (Китай), 04–20.02.2022

Медальний залік після 9-го дня, 13 лютого

Getty Images/Global Images Ukraine. Норвежка Марте Олсбю виграла гонку переслідування у біатлоні
Getty Images/Global Images Ukraine. Француз Кантен Фійон Майє виграв гонку переслідування у біатлоні
Getty Images/Global Images Ukraine. Американка Ерін Джексон виграла золото у конькобіжному спорті

(22)

Чи розглядає Лунін відхід з Реалу після гри з Ман Сіті? Відомі деталі
Футбол | 18 квітня 2024, 13:54 2

Український воротар думає лише про «королівський клуб»

Відомо, хто підказав Луніну залишитися на місці перед ударом Бернарду
Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих