Players Championship: визначилися пари півфіналістів

В Англії проходить рейтинговий снукерний турнір

2542
0
wst.tv. Джиммі Робертсон

У Вулверхемптоні продовжується Players Championship, десятий рейтинговий турнір сезону. У ньому беруть участь 16 найкращих гравців річного рейтингу.

Цього року на турнірі дебютували одразу два учасники – Чжао Сіньтун та Хосейн Вафаей. Обидва вилетіли вже у першому раунді. Чинним володарем титулу був Джон Хіггінс, але він зупинився на стадії чвертьфіналу.

Призовий фонд турніру – 385 тисяч фунтів. З них переможець отримає 125, а фіналіст – 50 тис. Матчі 1/8-1/2 фіналу проводять у форматі до 6 перемог, фінал зіграють до 10 виграних партій.

У 1/8 фіналу особливих несподіванок не сталося, а ось чвертьфінали видалися бойовими.

Рікі Волден програвав Марку Вільямсу з рахунком 1:4, причому валлієць на той момент оформив три сенчурі. Проте потім Волден показав серійність – 3 півсотенних та 1 сотенний брейк дозволили йому здобути перемогу – 6:2.

Янь Бінтао теж грав серійно, проте 3 сенчурі та дві півсотенні серії не допомогли йому в матчі проти Баррі Хокінса. Той, до речі, теж зробив 4 брейки «70+» і сенчурі – і переміг.

Ніл Робертсон виграв вчетверте в останніх п'яти зустрічах з Ронні О'Салліваном. Хоча загалом у їхній суперечці попереду Ронні – 11:8. Австралієць показав вражаючу точність (91%), але особливо йому вдавалися дальні удари – 13 із 16 (у англійця 5 із 8). Ніл у стартових п'яти фреймах оформив 4 півсотенні серії, що дозволило йому вирватися вперед – 4:1. Ронні відповів своїми двома великими брейками – 4:3. Проте дві наступні партії залишилися за Робертсоном – 6:3.

А четвертим півфіналістом став ще один Робертсон, Джиммі. Він вибив чинного переможця турніру, Джона Хіггінса. Що цікаво, перші 9 фреймів завершувалися великими серіями. 5 було на рахунку Джиммі, 4 – Джона. А десяту партію виграв Робертсон і вийшов у півфінал.

Players Championship, 1/8 фіналу (7-9 лютого):
Чжао Сіньтун   – Баррі Хокінс   – 3:6
Девід Гілберт   – Янь Бінтао   – 4:6
Марк Аллен   – Рікі Волден   – 2:6
Марк Вільямс  – Гері Вілсон  – 6:3
Ронні О'Салліван   – Джадд Трамп   – 6:3
Ніл Робертсон  – Кайрен Вілсон  – 6:4
Джон Хіггінс  – Хоссейн Вафаей  – 6:3