Важка перемога у щільному графіку. Прометей на виїзді обіграв Остенде

Слобожанці здобули ще одну перемогу у другому груповому раунді Ліги чемпіонів

13256
8
fiba.basketball

«Прометей» провів черговий поєдинок у рамках другого групового раунду Ліги чемпіонів. Слобожанці опинилися у непростій ситуації, адже їм довелося виходити на майданчик вдруге за три дні. Перед матчем букмекери бачили фаворитом саме «Остенде», який мав дві поразки у пасиві.

Втім, гості досить непогано розпочали зустріч, лідируючи у рахунку з невеликою перевагою. Але в середині першої чверті вже бельгійці почали лідирувати, а на першу перерву команди пішли з різницею «+2» на користь «Остенде». У слобожанців зовсім не йшли дальні кидки: першим з-за дуги влучив Харрісон у середині другої чверті. Бельгійці лідирували в рахунку майже всю другу десятихвилинку, але на останніх хвилинах гості зробили ривок і пішли на велику перерву з «+1» на свою користь.

Третя чверть мала дзеркальне відображення другої. «Прометей» намагався утримувати перевагу, але останні хвилини впевненіше провели господарі. Давалася взнаки і втома баскетболістів «Прометея».

Але на заключну чверть слобожанці зуміли належним чином налаштуватися. За 2.11 до сирени Сидоров дальнім кидком довів перевагу гостей до дев'яти очок, і здавалося, що «Прометей» доведе матч до впевненої перемоги. Бельгійці були іншої думки, скоротивши різницю до двох очок. До сирени залишалося 58 секунд, і більшого господарям майданчика досягти не вдалося: перемога залишилася за «Прометеєм». MVP матчу став Міро Білан, який набрав 38 очок та оформив дабл-дабл. Бріма не справлявся з хорватським легіонером «Прометея»: Білан одним і тим самим прийомом постійно обігравав ганця, набираючи очки з-під кільця.

У наступному матчі, який відбудеться 3-го березня, слобожанці у Запоріжжі зіграють із «Клуж-Напока» (Румунія).

Ліга чемпіонів ФІБА. Другий груповий етап. Група К

«Остенде» (Остенде, Бельгія) – «Прометей» (Слобожанське, Україна) - 87:91 (20:18, 22:25, 30:25, 15:23).

«Остенде»: Конгер (6), Рендольф (9), Байссе, Бут (18 + 5 підбирань), де Вріс (4), Братанович (5), Янтунен (6 + 7 підбирань), Джорджевич (11 + 11 передач), Валесон, Жилле (12 + 5 підбирань), Бріма (13), Труафонтен (3).

«Прометей»: Кеннеді (19 + 6 підбирань), Лукашов, Петров, Стефенс (2), Бєліков, Білан (38 + 10 підбирань), Доу (4), Харрісон (22 + 7 підбирань), Липовий (3), Мішула, Еванс, Сидоров (3).

Арена «Versluys|Dôme» (Остенде, Бельгія)