Камерун зробив неймовірний камбек і став третім на Кубку Африки

Камерун відіграв три голи і переміг у серії пенальті

19477
11
twitter.com/caf_online

На Кубку африканських націй відбувся матч за 3-е місце між Буркіна-Фасо та Камеруном.

Команди видали яскравий поєдинок, хоч здавалося, що збірна Буркіна-Фасо зможе легко перемогти. Команда у першому таймі забила три голи.

Проте Камерун зумів відігратися у другій половині зустрічі. Команда зрівняла рахунок, а дубль на 85-й та 88-й хвилинах оформив Абубакар. Неймовірний камбек.

У підсумку Камерун переміг у серії пенальті та став 3-м. Цікаво, що тренер Буркіна-Фасо перед пенальті вирішив замінити воротаря.

Камерун, який приймає турнір, був володарем Кубка Африки в 2017 році.

6 лютого у фіналі зіграють Єгипет та Сенегал.

Кубок Африки. Матч за 3-е місце

Буркіна-Фасо - Камерун 3:3 (за пенальті 3:5)
Голи: Яго, 24, Онана, 43 (у свої ворота), Д.Оуттара, 49 - Бахокен, 72, Абубакар, 85, 88

Буркіна-Фасо: Ф.Оудраго (Савадого, 90), Каборе, С.Оуттара, Е.Тапсоба, Яго, Туре, І.Оуттара, Траоре (Банде, 87), Сангаре, А.Тапсоба (Ерік, 87), Д .Оуттара (Конате, 90)

Камерун: А.Онана, Мбаізо, Онгене, Мукоді, Бітоло, Гует (Абубакар, 46), Ж.Онана, Бассогог (Екамбі, 54), Кунде, Ганаго (Нгамалеу, 46), Бахокен