Фіаско у Бельгії. Київ-Баскет програв Антверпу у матчі Кубка Європи

Кияни ускладнили собі завдання з виходу до чвертьфіналу

4419
5
fiba.basketball

«Київ-Баскет» провів виїзний матч проти бельгійського «Антверпа» в рамках другого групового раунду Кубка Європи ФІБА. Зазначимо, що через спалах коронавірусу в таборі киян вже два їхні матчі було перенесено на пізніший термін, зокрема сьогоднішня зустріч.

Бельгійці мають проблеми з побудовою гри, і в середині січня керівництво «Антверпу» змінило головного тренера команди. Але допомогло це не дуже. У такій ситуації «Київ-Баскету» було дуже важливо здобути перемогу над аутсайдером групи.

У першій половині матчу на майданчику точилася рівна гра, і команди по черзі вели у рахунку. У середині другої чверті «бджоли» зуміли відірватися на шість очок, але бельгійці до великої перерви нівелювали це відставання.

Проблеми у «Київ-Баскета» розпочалися у третій чверті. Це стосувалося як атак, так і оборони. На останню перерву команди пішли з перевагою «+11» на користь «Антверпа».

В останній чверті малюнок гри не змінився. Кияни грішили катастрофічним непопаданням в атаці. Бельгійці також далеко не всі свої атаки завершували точними кидками, але марнотратність киян дозволила господарям довести матч до перемоги.

Кубок Європи ФІБА. Група J.

«Антверп» (Антверпен, Бельгія) – «Київ-Баскет» (Київ, Україна) - 83:70 (22:20, 15:19, 24:14, 22:17)

«Антверп»: Браун (3), Деспальє (2), Роджерс (9), Фрідрікссон (22), Крутвіг (4 + 7 підбирань), Хендс (12 + 7 підбирань), Н. Де Ріддер (2), Донкор (7), Мвема, Тібі (15 + 9 підбирань), Ден Ейнд (7).

«Київ-Баскет»: Вудсон (16), Кеффі (15), Ковальов (7), Скапінцев (7 + 7 підбирань), Войналович (2), Свінг (13), Томпсон (7), Гаррет (0 + 5 підбирань), Анікієнко (2), Тиртишник (1)