4457
7
ФК Металіст

Харківський «Металіст» на навчально-тренувальному зборі в Туреччині провів спаринг із узбецьким «Металургом».

Контрольний поєдинок завершився поразкою команди Олександра Кучера з рахунком 1:2.

У харків'ян м'яч на 27-й хвилині забив Олександр Цвіренко. На 20 хвилині Артур Мурза не реалізував пенальті.

Контрольний матч

«Металіст» - «Металург» Бекабад - 1:2
Голи:
Норбеков, 17 (0:1), Цвіренко, 27 (1:1), Бекмуродов, 45 (1:2).

8 лютого «Металіст» планує провести два матчі: вдень - з румунським «Петролулом» з Плоєшті, а ввечері - з рівненським «Вересом» у рамках 2-го туру Winter Cup 2022.