Бразилія і Еквадор зіграли внічию. Суддя показав три червоні, одну скасував

Каземіро вивів бразильців уперед, а Фелікс Торрес зрівняв рахунок у кінцівці

1998
0
Twitter. Фол Аліссона

Веселим вийшов матч кваліфікації чемпіонату світу 2022 між збірними Еквадору та Бразилії (1:1).

На 6-й хвилині Каземіро вивів бразильців уперед. Еквадор відігрався наприкінці другого тайму завдяки голу Фелікса Торреса.

Голкіпер еквадорців Александр Домінгес був вилучений на 15-й хвилині за те, що ногою вдарив у груди нападаючому Матеусу Куньї. Через 5 хвилин захисник бразильців Емерсон Роял за удар суперника ногою теж пішов відпочивати достроково.

На 25-й хвилині бразильський голкіпер Аліссон побачив від арбітра пряму червону, коли після гри в м'яч влучив ногою у голову суперника. Однак після перегляду повтору суддя вирішив вилучення скасувати, замінивши червону картку на жовту.

Збірна Бразилії лідирує у турнірній таблиці (36 очок) та вже має путівку до фінального раунду ЧС. Команда Еквадору йде на 3-й позиції із 24 очками.