Олександр ПЕТРАКОВ: «На зборах у Туреччині хочу побачити всі команди УПЛ»
Наставник збірної України планує переглянути спаринги українських клубів
Головний тренер національної збірної України Олександр Петраков розповів, що планує подивитися матчі українських команд на зборах у Туреччині.
«Дивитимемося матчі, вивчатимемо стан хлопців. З 9 до 20 лютого я планую побувати на зборах наших команд у Туреччині. Там буде детальніша робота, подивимося, в якому стані хлопці-кандидати до національної збірної.
Чи відвідаю лише збори «Динамо» та «Шахтаря»? Не тільки, хочу і планую побачити всі наші команди», - сказав Петраков.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
07 лютого 2026, 21:10
16
Гравця можуть назавжди заблокувати на платформі FACEIT
Футбол
|
07 лютого 2026, 08:12
6
Відомий у минулому тренер та футболіст про Інфантіно
Футбол
|
08.02.2026, 00:21
Коментарі 3
Популярні
Нові
Старі
При всем уважении к Петракову, клубы УПЛ надо смотреть во время чемпионата, так как на сборах увидеть конкретику сложно. Если он, как и прежде, будет смотреть, причем нечасто, игры Динамо и Шахтера, сборная так и останется сборной игроков двух лидеров, а не самых лучших.
Показати
Приховати
1 відповідь
Зачем оно ему сейчас нужно?