Баззер-бітер! Прометей на останній секунді овертайму дотиснув Хапоель

Українська команда зрівняла рахунок в раунді плей-ін

8271
7
БК Прометей

Перший матч українська команда програла з різницею в 25 очок, але в раунді плей-ін це не має ніякого значення - він триває до двох перемог. Тому потрібно було просто виграти вдома і їхати на вирішальну гру в Ізраїль.

Слобожанські баскетболісти не допустили провалу, який відбувся в Ізраїлі, і на кожну дію суперників (трьохочкові, проходи) відповідали аналогічно. Не дивно, що перші дві чверті закінчилися внічию.

Здавалося, що в третій чверті наші стомилися, а ізраїльтяни спіймали удачу за хвіст. Впевненої гри Адамса вистачило, щоб на заключну чверть «Хапоель» пішов з рахунком 60:53 на свою користь.

Проте «Прометей» показав свої зуби, зрівняв рахунок і зумів дотримати нічию до кінця. Був призначений овертайм, який пройшов, як і вся гра, в шаленій напрузі. За п'ятнадцять секунд до кінця рахунок став 79:79, м'яч опинився в Доу. Легіонер грамотно потягнув час і з дальньої дистанції влучив точно в корзину - 82:79.

Рахунок в серії став 1:1. Вирішальний матч за вихід в другий груповий етап відбудеться 27 січня в Ізраїлі.

Ліга чемпіонів з баскетболу 2021/2022. Раунд плей-ін. Другий матч (перший матч - 70:95).

«Прометей» (Слобожанське, Україна) – «Хапоель» (Єрусалим, Ізраїль) - 82:79 (20:20, 16:16, 17:24, 22:15, 7:4 ОТ).

«Прометей»: Кеннеді (18 очок + 9 підбирань + 2 перехоплення), Лукашов (2+1+2), Петров (6+2+2), Стефенс (13+5+1), Сидоров (4+3+4), Бєліков, Білан (13+7+2), Доу (9+3+1), Харрісон (10+2+2), Липовий (5+3+1), Мішула (0+0+0), Тихонов.

«Хапоель»: Адамс (25+2+4), Сегев (4+6+0), Браймо (21+8+1), Гейтс (0+7+0), Обасохан (12+5+7), Воркмен (4+1+0), Гершон, Ігбуну (5+5+0), Давид, Аріель (0+0+1), Доврат (8+3+3).

Палац спорта «Юність» (Запоріжжя, Україна).