Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
| Оновлено 25 сiчня 2022, 17:14
5643
0

Гол Пейшото приніс Металісту перемогу над Крумовградом

Харківська команда провела черговий товариський матч на навчально-тренувальних зборах

5643
0
ФК Металіст. Матеус Пейшото

Харківський «Металіст» провів свій черговий товариський матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

«Металіст» обіграв болгарський «Крумовград» з рахунком 1:0. Єдиний гол харків'ян забив 26-річний бразильський форвард Матеус Пейшото на 56 хвилині зустрічі.

«Металіст» — «Крумівград» — 1:0
Гол:
Пейшото, 56

«Металіст» (1-й тайм): Федотов, Романюк, Приходько, Федорів (к), Дігтярь, Ралюченко, Синчук, Мурза, Рязанцев, Харріс, Красніков.
«Металіст» (2-й тайм): Федотов, Шамич (Ріаскос, 90+1), Влага, Мизюк, Вернаттус, Ралюченко (Поблете, 65), Цвіренко, Тепляков, Кайдалов, Танчик, Пейшото (к).
Попередження: Рязанцев, 44 — гравець «Крумовграда», 81; гравець «Крумовграда», 87.