Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 23 сiчня 2022, 03:55
3740
4

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ: «Рік тому ніхто не хотів переходити до Дніпра-1»

Тренер задоволений загальним прогресом команди

| Оновлено 23 сiчня 2022, 03:55
3740
4
Ігор ЙОВІЧЕВІЧ: «Рік тому ніхто не хотів переходити до Дніпра-1»
scdnipro1.com.ua

Наставник «Дніпра-1» Ігор Йовічевіч задоволений тим прогресом, який футболісти зробили за рік. Минулого сезону команда йшла на перерву останньою у таблиці.

«Це цілком позитивно, коли попит є на футболістів нашого клубу. Довбик показує гру високої якості, викликається до лав національної збірної. Як і Піхальонок. Цим пишається весь клуб, всі колеги-футболісти, наш тренерський штаб. Це дуже важливо. Якщо торік до «Дніпра-1» ніхто не хотів йти, бо ми були на останньому місці, то тепер різні гравці телефонують і просяться в команду самі».

«Ситуація суттєво помінялася і всі побачили, що у «Дніпрі-1» футболісти можуть прогресувати, тут є хороша команда і в ній панує позитивна людська атмосфера».

«Багато футболістів – зокрема, Сваток, Ігнатенко, Дубинчак, Джурасек, Назаренко та інші додали в індивідуальному плані, тому і стали конкурентноздатними», - вважає Йовічевіч.

Джерело СК Дніпро-1
Оцініть матеріал
(39)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

Новини партнерів
Коментарі 4
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
MykolaTesla
У питанні трансферів на 90% все впирається у гроші. Без шалених грошей ніяких педрінь та нересів у Шахтарі не було б. А будуть такі ж гроші у Дніпра - підуть і туди. Можна той же Анжі згадати, який підписував ЭтоО, Роберто Карлоса, Лассана Діарра, Ласіну Траоре, той же Віллан туди із Шахтаря залюбки побіг. Так Анжі - це взагалі діра світу, Дніпро на його фоні як Лондон.
wartaan
так ничего не изменилось и сейчас никто из нормальных и уважающих себя игроков не перейдут. как не печально, но даже к дырявым скорее зайдут, а по факту только ржавые в фаворе!
Face Control
Что-то изменилось?