Виграла гонку француженка Жюстін Бреза

8543
16
Getty Images/Global Images Ukraine. Жюстін Бреза

У п'ятницю, 21 січня, в італійському Антгольці в рамках сьомого етапу Кубка світу відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Виграла гонку француженка Жюстін Бреза, друге місце посіла її співвітчизниця Жюлья Сімон, а замкнула трійку призерок шведка Мона Брурссон.

Найкращою у складі збірної України стала Ірина Петренко, яка з двома промахами в пасиві посіла 32 місце. Анастасія Меркушина заробила три хвилини штрафу і стала 37-ою.

Лідер команди Уроша Велепця Юлія Джима цього разу залишила незакритими відразу сім мішеней і не потрапила до залікової зони.

Футбол | 01 травня 2024, 21:01 2

30 квітня Реал Мадрид на виїзді зіграв унічию з Баварією у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ

ЧС з хокею. Календар збірної України (оновлюється)
Хокей | 02 травня 2024, 10:00 7