Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 20 сiчня 2022, 21:12
1197
5

Шахтар у Туреччині: команда пройшла спеціальне тестування

Роберто Де Дзербі звільнив футболістів від вечірнього тренування

| Оновлено 20 сiчня 2022, 21:12
1197
5
Шахтар у Туреччині: команда пройшла спеціальне тестування
ФК Шахтар Донецьк

Четвертий день «Шахтаря» на зборі в Туреччині. Після сніданку на команду чекало тестування на полі в чотирьох групах. Такі самі дослідження «помаранчево-чорні» проходили на літньому австрійському зборі. У Туреччині знов присутня функціональна дослідницька група на чолі з Ерманно Рампініні, яка збирає та аналізує дані щодо всіх гравців.

Португальський дієтолог Філіпе Соуза здійснив вимірювання м'язової та жирової маси. Протягом зборів футболісти сягатимуть оптимальних показників завдяки тренуванням і збалансованому харчуванню, й згодом буде проведено повторне оцінювання.

На полі дослідницька група запропонувала «гірникам» кілька видів бігу: на короткі й середні дистанції, а також човниковий зі скороченням проміжків для відпочинку. Водночас здійснювався забір крові з вуха, аби знати показники у звичайному стані й після навантаження, і виконувалась електрична стимуляція, а простіше кажучи, удари струмом, для перевірки реакції м'язів.

– Тестування є показовим і для тренерів, і для нас, дає змогу дізнатися, хто у якому стані перебуває після тривалого відпочинку, як працювати та як відновлюватись, – зазначив захисник «гірників» Валерій Бондар.

Роберто Де Дзербі звільнив футболістів від вечірнього тренування – «Шахтар» відпочиватиме й набиратиметься сил перед наступним робочим днем у Белеку.

Оцініть матеріал
(13)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Новини партнерів
Коментарі 5
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Alexander Киев
Пока Шахтер готовится на сборах, проходит тестирование, физ.нагрузки.. Дынама параллельно: Денис ПОПОВ: «Луческу знає, коли треба «всунути»
Face Control
У лучших всё лучшее.