| Оновлено 19 сiчня 2022, 14:18
1886
2

ЮЧЄ-2022 з біатлону. Юлія Городна посіла 16 місце в індивідуальній гонці

Навіть із чистою стрільбою найкращій з українок не вдалося забігти до десятки найсильніших

1886
2
Український біатлон. Юлія Городна

У словенській Поклюці індивідуальною гонкою у юніорок стартував молодіжний чемпіонат Європи з біатлону.

Найкращою з українок стала Юлія Городна, яка закрила усі 20 мішеней, проте показала слабку швидкість на лижні.

Провально склалася гонка для молодшої сестри Юлії – Олени. Вона вже на першій стрільбі допустила п'ять промахів та зійшла з дистанції.

Ідентичний провал на старті гонки вийшов і у Лілії Стеблиної, але вона продовжила бігти і зрештою посіла 66 місце.

Олександра Меркушина, молодша сестра Анастасії Меркушиної, з двома промахами стала 24-ою, а Оксана Москаленко не вийшла на старт.

Виграла індивідуальну гонку француженка Камілла Купе, срібну медаль здобула її співвітчизниця Жанні Рішар, а бронзова нагорода дісталася росіянці Анастасії Гришиній. Усі призерки закрили по 20 мішеней із 20.