Київ-Баскет розгромив Одесу і повернувся на друге місце у Суперлізі

Цим поєдинком завершився 13-й ігровий тиждень чемпіонату України

437
0
ФБУ

«Київ-Баскет» у домашньому матчі Суперліги розгромив «Одесу» з рахунком 84:60. Цим поєдинком завершився 13-й ігровий тиждень.

Господарі зі старту впевнено розпочали матч, і на велику перерву «Київ-Баскет» пішов із перевагою +25. Після перерви гра майже змінилася. Господарі продовжили збільшувати свою перевагу, яка у середині третьої чверті досягала 37 очок. Зрештою, «Київ-Баскет» довів матч до перемоги, яка стала для команди четвертою поспіль.

«Київ-Баскет» повернувся на другий рядок таблиці, який втратив на початку грудня після поразки у Харкові. Втім, дві київські команди мають рівну кількість перемог. У наступному матчі 21 січня на «Київ-Баскет» очікує дербі проти «Будівельника».