| Оновлено 16 сiчня 2022, 16:07
4704
3

Баскетболістки Прометея виграли перший матч 1/8 фіналу EuroCup

В непростій кінцівці вони зуміли вирвати перемогу в Бельгії у місцевого клубу «Касторс Брен»

4704
3

Перед матчем складно було віддати будь-кому перевагу. Адже до цієї зустрічі на попередніх етапах турніру суперниці здобули по 7 перемог і зазнали лише однієї поразки. Забігаючи вперед, зазначу, що гра лише підтвердила приблизну рівновагу сил команд.

А все розпочиналось досить комфортно для українського клубу. Гості одразу повели у рахунку 0:6, 5:12, 9:17 та 12:21. Саме з різницею у дев'ять очок «Прометей» взяв першу чверть 18:27.

В другій чверті на 4-й хвилині перевага гостей виросла до «плюс 12» – 22:34. І здавалося, що бельгійська команда взагалі не має жодних шансів на порятунок. Але поступово гравці «Касторс Брен» оговталися і на велику перерву вже пішли, відстаючи лише на 7 очок – 39:46.

Всі основні події стали відбуватися у другій половині матчу. Вже на п'ятій хвилині третьої чверті розрив став мінімальним 51:52. Але «Прометей» завдяки своїм снайперам Бабич, Балабан і Аткінс знову пішли у відрив, завершивши чверть на свою користь 62:70.

Тим не менш, господарки майданчика не залишали надії відігратися. В заключній чверті це не лише їм вдалося 85:85, а й на передостанній хвилині вони вже були попереду на три очки – 92:89. Перелом? Як виявилося, ні. За 30 секунд до сирени Холмс точним триочковим зрівняла рахунок – 92:92. А за дві секунди до закінчення матчу Аткінс реалізувала один із двох штрафних - 92:93.

У складі гостей найрезультативнішою стала Аткінс, яка набрала 29 очок. У суперниць відзначилася Дорнстаудер, в активі якої було 22 очки.

Матч-відповідь пройде в Слобожанському Дніпропетровській області 20 січня.

EuroCup Women з баскетболу. 1/8 фіналу

«Касторс Брен» (Бельгія) - «Прометей» (Україна) - 92:93 (18:27, 21:19, 23:24, 30:23)

«Касторс Брен»: Коніг (набрала 15 очок), Раметте (15), Хемілтон-Картер (6), Бережинська (19), Мбака (11) - стартова п'ятірка. Дорнстаудер (22), Ліндстрем (4), Ван Буггенхоут (0), Херінг (0), Капенга (0).

«Прометей»: Аткінс (29), Дацько (7), Мусієнко (0), Юркевичус (2), Холмс (16) – стартова п'ятірка. Балабан (12), Бабич (18), Римаренко (9), Мироненко (0).

Арбітри: Джин-Філіп Хербер (Канада), Нікола Беят (Норвегія), Ігор Естеве Малмерга (Андорра)

Спорткомплекс: Stade Gaston Reiff (Бельгія)