Великий камбек! Програючи у два м'ячі, Ювентус вирвав перемогу над Ромою

Хавбек «Роми» Лоренцо Пеллегріні не забив пенальті наприкінці матчу

4358
4

У матчі 21-го туру чемпіонату Італії «Ювентус» здійснив великий камбек і здобув вольову перемогу над «Ромою» (4:3).

Команда Аллегрі за 20 хвилин до кінця програвала з рахунком 1:3, однак зуміла забити 3 голи і вирвати перемогу!

У «Роми» відзначилися Теммі Абрахам, Генріх Мхітарян та Лоренцо Пеллегріні. За «Ювентус» забивали Пауло Дібала, Мануель Локателлі, Деян Кулушевськи та Маттіа Де Шильо.

На 81-й хвилині матчу було вилучено захисника «Юве» Маттейса де Лігта. Хавбек «Роми» Лоренцо Пеллегріні не забив пенальті, туринців врятував голкіпер Войцех Щенсни.

«Ювентус» набрав 38 очок і входить до топ-5 Серії А. «Рома» має 32 бали і ділить 6–8 позиції.

В іншому матчі ігрового дня «Спеція» перемогла «Дженоа» (1:0). Єдиний гол забив Алессандро Бастоні. Команда Андрія Шевченка має в активі 12 очок. Віктор Коваленко вийшов у гостей на 85 хвилині.

Серія А. 21-й тур

Рома – Ювентус – 3:4

Голи: Абрахам, 11 (1:0). Дібала, 18 (1:1). Мхітарян, 48 (2:1). Пеллегріні, 53 (3:1). Локателлі, 70 (3:2). Кулушевськи, 72 (3:3). Де Шильо, 77 (3:4).

Нереалізований пенальті: Пеллегріні, 83.

Рома: Руй Патрісіу, Роджер Ібаньєс, Вінья, Смоллінг, Крістанте, Пеллегріні (Майораль, 87), Мейтланд-Найлс, Верету (Перес, 78), Мхітарян, Абрахам, Афена-Гьян (Шомуродов, 71).

Ювентус: Щенcни, Де Шильо, де Лігт, Ругані, Маккенні, Локателлі, Бентанкур (Артур, 64), Дібала (К'єліні, 82), Куадрадо, Кін (Мората, 64), К'єза (Кулушевськи, 32).

Попередження: Верету, 50, Роджер Ібаньєс, 51, Крістанте, 76 – Куадрадо, 45, де Лігт, 52, Локателлі, 65.

Вилучення: де Лігт, 81.

Суддя: Масса.