The Liverpool Echo – про дебют Миколенка: «Відмінний виступ із родзинкою»

10243
20
ФК Евертон

Авторитетне видання The Liverpool Echo оцінило дебют українця Віталія Миколенка у складі «Евертону».

«Це був чудовий виступ гравця збірної України. Родзинкою його виступу, безумовно, став важливий порятунок на лінії воріт у першому таймі, коли рахунок на той момент був 2:1.

Очевидно, що Миколенку знадобиться час, щоб адаптуватися до нового оточення. Він все ще молодий гравець, переїжджає в нову країну і нову систему з «Евертоном», і Бенітес має рацію, намагаючись послабити тиск на нового гравця будь-яким можливим способом.

Це був важливий перший крок для Миколенка, і, сподіваюся, він зможе розвинути його найближчими тижнями та місяцями», – написав репортер видання Адам Джонс.

Зазначимо, що 22-річний захисник провів 120 хвилин у матчі 1/32 фіналу Кубка Англії проти «Халл Сіті» (3:2).