СК Сокіл здобув перемогу над Маріуполем і вийшов на друге місце

Краматорськ впевнено обіграв Білий Барс на домашній арені

635
0
Суперліга

6 січня відбулися два матчі хокейної Суперліги України. Маріуполь вдома поступився СК Сокіл (0:2).

Перший відрізок зустрічі команди провели абсолютно на рівних – «Маріуполь» та СК «Сокіл» здійснили 10 та 9 кидків у площину воріт супротивників відповідно. Проте висока майстерність голкіперів не дозволила командам відкрити рахунок, і на першу перерву хокеїсти пішли з нулями на табло.

Хоч і другий період також завершився без закинутих шайб, проте саме гості виглядали набагато активніше біля воріт Олексія Трифонова. За підсумками другої двадцятихвилинки кияни перекидали «чайок» з рахунком 10:4.

Без закинутих шайб команди відіграли й більшу частину третього відрізку зустрічі – жодний із клубів не хотів поступатися в жодному ігровому моменті. Лише за 6 хвилин до кінця матчу СК «Сокіл» зміг розпечатати ворота Олексія Трифонова та одразу двічі – дубль оформив Віктор Шахворостов. Ці шайби поставили гольову крапку у матчі, який завершився перемогою киян та вивів СК «Сокіл» на чисте друге місце у турнірній таблиці.

Маріуполь – СК Сокіл – 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Шахворостов (Бєляков, Ніконоров), 53:57; 0:2 Шахворостов (Мельников), 54:55;

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Декало – Лисенко, Алексєєв – Артамонов, Олендаренко – Горечишніков, Зуєв – Філімонов; Тютченко – Твердохлебов – Казаковцев (А), Чердак – Мазур (К) – Щербатов (А), Костиков – Бойко – Севанькаєв, Коваленко – Ружніков – Янішевський.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Халіков – Дорофєєв (А), Шуленін – Міцкевич, Петрухно (К) – Фроленко, Моксунен; Костіцин (А) – Марченков – Іванов, Олійник – Шахворостов – Мельников, Никоноров – Біляков – Аміров, Курах – Хірса.

В іншому матчі ігрового дня Краматорськ переграв Білий Барс (5:1).

У першому періоді «Краматорськ» насідав на ворота «Білого Барса», намагаючись відкрити рахунок у матчі, але гості завдавали атаки у відповідь і це дало свої плоди – Микита Лесніков розпечатав ворота противника. До кінця періоду команди не змінили рахунок – 1:0 на користь білоцерківців.

У другому періоді «Краматорськ» взяв ініціативу у свої руки – Артем Целогородцев реалізував більшість та зрівняв рахунок, а потім Богдан Середницький та Макар Ваулін зробили рахунок 3:1 на користь «Краматорська».

У завершальній двадцятихвилинці «Краматорськ» не зменшував обертів – Кирило Афанасьєв, граючи у чисельній перевагі, обіграв Василя Полгородника. П'яту шайбу своєї команди закинув Ілля Бабрусєв. Матч завершився з рахунком 5:1.

«Краматорськ» – «Білий Барс» – 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)

Шайби: 0:1 Лесніков (Брага), 08:03; 1:1 Целогородцев (Сьомочкін, більш.), 24:24; 2:1 Середницький (Каліничев, Градович), 27:12; 3:1 Ваулін (Жвачкін), 38:25; 4:1 Афанасьєв К. (Сьомочкін, більш.), 43:45; 5:1 Бабрусєв (Сергієвський, Столяренко), 49:25

Краматорськ: Кучер (Трус); Мальцев – Бабрусєв, Ваулін – Берднікс, Афанасьєв – Фірсов, Сірченко – Кругляков; Градович – Сьомочкін – Столяренко (К), Кобильник – Афанасьєв – Жвачкін (А), Целогородцев – Сергієвський – Тимченко, Середницький – Каліничев – Дуюн.

Білий Барс: Полгородник (Квасенко – з 10:11 по 15:16); Селін – Грицюк, Алексюк – Наливайко, Кулішов – Шистеров, Собко; Говорушко – Куцевич, Лесников – Качан – Удовиченко, Геворкян – Собченко – Попережай, Брага – Семенов – Микитюк.