6 січня відбувся матч 20-го туру Серії A між командами «Мілан» та «Рома»

6436
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Ібрагимович і Моуріньо

Головний тренер «Роми» Жозе Моуріньо зажадав від фанатів клубу припинити виконувати расистські кричалки, адресовані форварду команди суперників Златану Ібрагімовичу.

Інцидент стався у другому таймі, за кілька хвилин до того, як Рафаель Леау забив третій гол за «россонері» у ворота «Роми» на стадіоні «Джузеппе Меацца». Моуріньо почув расистські кричалки з боку вболівальників і попросив фанатів «джалороссі» припинити це неподобство, що ті негайно й зробили.

6 січня пройшов матч 20-го туру Серії A між командами «Мілан» та «Рома» (3:1). Ібрагімович розпочав гру на лаві запасних, але вийшов у другому таймі і зробив результативну передачу на Леау.

Моуріньо тренував Ібрагімовича в «Інтері» в сезоні 2008/09, а потім нападник залишив «нерадзуррі» влітку 2009 року, перейшовши до «Барселони» як частину обміну на Самуеля Ето'О. Шведський форвард повернувся до «Мілана» вдруге в січні 2020 року. Цього сезону він забив 7 голів у 15 матчах у всіх змаганнях за команду-гранд Серії А.