ВІДЕО. Гол українця вибив Вільярреал із Кубка Іспанії

Богдан Мілованов відзначився за «Спортинг Хіхон» на 88-й хвилині матчу

54361
13
Getty Images/Global Images Ukraine. Богдан Мілованов

6 січня відбуваються матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії. Нижче наведено їх результати та відеоогляди поєдинків.

Українець Богдан Мілованов відзначився за «Спортінг Хіхон» на 88-й хвилині матчу, і його команда вибила «Вільярреал» із Кубка Іспанії (2:1).

Цікаво, що, ведучи 1:0, «жовта субмарина» пропустила курйозний гол, коли серйозно помилився при виносі м'яча голкіпер Херонімо Рульї. Перший тайм за «Спортінг Хіхон» відіграв українець Василь Кравець, а у перерві наставник його замінив.

А от «Фуенлабрада», команда Романа Зозулі, програла вдома «Кадісу» (0:1) і вибула з турніру. Українець вийшов у основі та зіграв 59 хвилин, після чого був замінений.

ВІДЕО. Гол українця Богдана Мілованова вибив Вільярреал із Кубка Іспанії

Спортінг Хихон – Вільярреал – 2:1 (Джурджевич, 67, Мілованов, 88 – Альбіоль, 48).

Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Тренер Зорі: «Було видно, що суддя хотів допомогти Шахтарю»
Футбол | 18 квітня 2024, 18:45 23

Младен Бартулович – про матч проти «Шахтаря»