Челсі розібрався з Тоттенхемом у матчі півфіналу Кубка ліги

Сині виграли у лондонському дербі

4503
3

«Челсі» у першому матчі півфіналу Кубка англійської Ліги обіграв «Тоттенхем» з рахунком 2:0.

Форвард Ромелу Лукаку після конфлікту з тренером Томасом Тухелем повернувся до складу та провів весь матч. Гра у відповідь пройде через тиждень.

В іншій парі зіграють «Ліверпуль» та «Арсенал».

Кубок Англійської Ліги. Півфінал, перший матч

Челсі - Тоттенхем 2:0
Голи: Хаверц, 5, Девіс, 34 (у свої ворота)

Челсі: Кепа, Аспілікуета (Вейл, 90), Рюдігер, Сарр, Алонсо, Сауль (Лофтус-Чік, 73), Жоржіньйо, Зієш (Пулішич, 79), Маунт (Ковачич, 73), Хаверц (Вернер, 46), Лукаку

Тоттенхем: Льоріс, Танганга, Санчес, Девіс, Емерсон, Доерті (Ндомбеле, 46), Скіп (Вінкс, 73), Хойб'єрг, Лукас Моура (Хіль, 80), Сон (Ло Чельсо, 79), Кейн

(28)

Коментарі 3
euro2012_za_2012euro
А спор.юа сокрушалось , что не будет трофеев у Челси...
pol-55
Хоч Челсі не забив(свої)голи але переграв Тотем,особливо в 1му таймі.
1й автогол від Санчеса,але там нахімічили Тананга з Емерсоном.а мяч все одно влетів би в ворота,у нього (Санчеса) ще й задача грати проти мотивованого Лукаку з якою він в цілому справився,в Лукаку було одна нагода в 1му таймі головою і вдодатковий час напівнагода.
Той Емерсон на три гри одна толкова передача,що Конте це не бачить,як і то що Хілю треба більше часу,за той 10ток хвилин він створив саму гостру нагоду для Тотема за весь матч.
Тої гри що була при Почеттіно,ще даже і не проглядується.
Nomad
Ещё не разобрался. В Кубке лиге будет ответка через неделю, и там хз. А потом через 10 дней опять они же в АПЛ. Схлеснулись в дербях.)