Шайба з нульового кута. Маріуполь виграв овертайм, СК Сокіл здобув перемогу

Дубль Сергія Мельникова приніс СК «Сокіл» перемогу над «Краматорськом»

1364
0
Суперліга

4 січня відбулися два матчі 7-го туру хокейної Суперліги. «Маріуполь» переміг «Білий Барс» в овертаймі.

У першому періоді рахунок відкрив «Маріуполь» – Владислав Бойко закинув шайбу у своєму дебютному матчі у хокейній Суперлізі. «Білий Барс» зрівняв рахунок, граючи здебільшого – гол забив Андрій Удовиченко. Ще до першої перерви «сталеві чайки» вийшли вперед – Елієзер Щербатов обіграв Германа Квасенка. Богдан Наливайко відіграв шайбу для білоцерківців. На перерву команди пішли з рахунком 2:2.

У другому періоді команди поперемінно обмінювалися моментами, Маріуполь пресингував Білий Барс, але шайбу закинути не вдалося. Білоцерківці завдали атаки у відповідь і Микита Лесніков вивів команду вперед, обігравши Олексія Трифонова – 3:2.

У завершальній двадцятихвилинці підопічні Сергія Вітера швидко зрівняли рахунок – на третій хвилині третього ігрового відрізку Максим Горечишников закинув шайбу у ворота Германа Квасенка. Командам не вдалося змінити рахунок до кінця періоду. Перемогу «Маріуполю» в овертаймі принесла шайба Володимира Чердака.

«Маріуполь» – «Білий Барс» – 4:3 OT (2:2, 0:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Бойко (Тютченко, Лисенко), 01:30; 1:1 Удовіченко (Куцевич, більш.), 04:26; 2:1 Щербатов (Алексєєв, Чердак, більш.), 15:45; 2:2 Наливайко (Брага), 16:58; 2:3 Лесніков (Грицюк), 38:21; 3:3 Горечишников (Зуєв), 42:15; 4:3 Чердак (Бойко, Горечишников), 63:30

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Алексєєв – Артамонов, Декало – Лисенко, Зуєв – Гірчишников; Костиков – Мазур (К) – Щербатов (А), Тютченко – Твердохлєбов – Севанькаєв, Чердак (А) – Бойко – Янішевський, Філімонов – Ружніков – Коваленко.

Білий Барс: Квасенко (Полгородник); Селін – Грицюк, Наливайко – Алексюк, Кулішов – Шистеров, Собко; Говорушко – Куцевич – Удовіченко, Попережай – Качан – Геворкян, Брага – Собченко – Лесніков, Микитюк.

В іншому матчі зійшлися «Краматорськ» та СК «Сокіл». Дубль Мельникова приніс перемогу гостям.

При тому, що матч активніше розпочав «Краматорськ» та загалом перекидав своїх опонентів з рахунком 15:9, відкрити рахунок першими вдалося гравцям СК «Сокіл». Скориставшись помилкою опонентів, перший гол у матчі закинув Сергій Мельников, а на перерву команди пішли з мінімальною перевагою гостей.

У другій двадцятихвилинці господарям вдалося відновити паритет – на екваторі періоду Макар Ваулін феєричним голом фактично з нульового кута прошив Данила Яковлєва і став автором першого гола «Краматорська» у ворота СК «Сокіл» у сезоні.

На старті третього відрізку зустрічі Сергій Мельников зробив дубль та знову вивів київський клуб уперед. Після пропущеного голу краматорчани активізувалися в атаці, але так і не змогли прошити ворота Данила Яковлєва ще раз. А ось кияни змогли ще раз відзначитись у володіннях Віталія Труса – підсумковий рахунок 3:1 на табло встановив Єгор Іванов.

«Краматорськ» – СК «Сокіл» – 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Мельников (Іванов), 08:31; 1:1 Ваулін (Берднікс), 30:26; 1:2 Мельников (Шахворостов, Іванов), 43:20; 1:3 Іванов (Халіков, Костіцин, більш.), 56:25;

Краматорськ: Трус (Кучер); Бабрусєв – Мальцев, Берднікс – Ваулін, Афанасьєв – Кругляков; Градович – Сьомочкін – Столяренко (К), Жвачкін (А) – Афанасьєв – Сергієвський, Тимченко – Калінічев – Кобильник, Дуюн – Сірченко – Середницький.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Дорофєєв – Халіков, Шуленін – Міцкевич, Фроленко – Петрухно, Моксунен; Шахворостов – Марченков – Костіцин, Мельников – Біляков – Іванов, Никоноров – Олійник – Аміров, Курах – Хірса.

Єдину шайбу «Краматорська» у першому матчі у 2022 році закинув захисник Макар Ваулін – хокеїст влучив у ворота Данила Яковлєва фактично з нульового кута.