Ральф РАНГНІК: «У нас були серйозні проблеми. Потрібно знайти баланс»

Наставник «Манчестер Юнайтед» розчарований поразкою від «Вулверхемптона» (0:1)

1249
0

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ральф Рангнік прокоментував поразку від «Вулверхемптона» (0:1) у поєдинку 21-го туру АПЛ.

«Ми зовсім не грали добре, ані індивідуально, ані колективно. У першому таймі у нас були серйозні проблеми з тим, щоб тримати їх подалі від нашого штрафного та наших воріт. У другому таймі ми змінили схему, поставивши трьох захисників, і ми стали краще контролювати гру. Матч показав, що у нас попереду багато роботи, особливо під час відбору м'яча. У нас було занадто багато невимушених помилок, і ми маємо стати кращими. Це проблема усієї команди.

Ми втратили можливість забити при моменті у Бруну Фернандеша, коли можна було б забити важливий перший гол. У нас було два хороші моменти: один у Бруну, а другий у Кріштіану Роналду, який, на жаль, опинився в офсайді. Загалом нам просто потрібно знайти баланс у команді, як в обороні, так і в нападі», — сказав Рангнік після матчу.