Гол Яремчука не допоміг Бенфіці у матчі з Порту

Український форвард «орлів» відзначився у другому поєдинку поспіль

8001
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Яремчук

У центральному поєдинку 16-го туру чемпіонату Португалії «Порту» переграв «Бенфіку» - 3:1. У складі лісабонського клубу голом відзначився Роман Яремчук. На 47-й хвилині українець забив гол, зробивши рахунок 2:1. Через дві хвилини гості залишилися у меншості після вилучення Алмейди, а Романа Яремчука було замінено на 52-й хвилині.

Зазначимо, що Яремчук забив у другому поспіль поєдинку чемпіонату. Усього на рахунку 26-річного форварда 6 голів у 11 матчах чемпіонату Португалії. Також Роман віддав дві гольові передачі.

Після 16 турів в активі «орлів» 37 очок і третє місце в чемпіонаті. «Порту» йде на першому місці, маючи 44 очки, як і «Спортінг».