2138
3
ФК Вест Хем

Відбулися три матчі 20-го туру АПЛ.

«Вест Хем» перервав серію невдалих результатів і здобув впевнену перемогу над «Вотфордом». Українець Андрій Ярмоленко весь матч провів на лаві запасних.

«Тоттенхем» у більшості з 39-ї хвилини не зміг здолати «Саутгемптон», а «Крістал Пелас» легко розібрався з «Норвічем».

Зазначимо, що матчі «Арсенал» – «Вулверхемптон» та «Лідс» – «Астон Вілла» перенесені через спалахи коронавірусу.

Чемпіонат Англії. 20-й тур

«Вотфорд» – «Вест Хем» – 1:4
Голи: 1:0 – 4 Денніс, 1:1 – 27 Соучек, 1:2 – 29 Бенрахма, 1:3 – 58, пенальті Нобл, 1:4 – 90+2 Влашич.

«Саутгемптон» – «Тоттенхем» – 1:1
Голи: 1:0 - 25 Уорд-Проуз, 1:1 - 41, пенальті Кейн.

«Крістал Пелас» – «Норвіч» – 3:0
Голи: 1:0 - 8, пенальті Едуар, 2:0 - 38 Матета, 3:0 - 42 Шлупп.