Boxing day. Дикий матч Ман Сіті та Лестера з 9 голами, поразка Вест Хема

«Арсенал» та «Тоттенхем» впевнено виграли свої матчі

15515
1
ФК Манчестер Сіті

У 19-му турі АПЛ відбулися чотири матчі.

«Манчестер Сіті» у неймовірній битві на «Етіхад» із дев'ятьма голами перестріляв «Лестер». Гості програли перший тайм 4:0, у другому відіграли три м'ячі та були близькі до камбеку, але на більше їх не вистачило. Українець Олександр Зінченко вийшов із перших хвилин і відіграв весь матч.

«Вест Хем» у домашніх стінах двічі відігравався, але все одно програв «Саутгемптону». Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 81 хвилині, але не зміг допомогти своїй команді.

Ще у двох матчах впевнені перемоги здобули «Арсенал» та «Тоттенхем».

Чемпіонат Англії. 19-й тур

«Манчестер Сіті» – «Лестер» – 6:3
Голи: 1:0 - 5 де Брюйне, 2:0 - 14, пенальті Марез, 3:0 - 21 Гюндоган, 4:0 - 25, пенальті Стерлінг, 4:1 - 55 Меддісон, 4:2 - 59 Лукман, 4:3 – 65 Іхеаначо, 5:3 – 69 Лапорт, 6:3 – 87 Стерлінг.

«Вест Хем» – «Саутгемптон» – 2:3
Голи: 0:1 – 8 Ельюнуссі, 1:1 – 49 Антоніо, 1:2 – 61, пенальті Ворд-Проуз, 2:2 – 64 Бенрахма, 2:3 – 70 Беднарек.

«Норвіч» – «Арсенал» – 0:5
Голи: 0:1 – 6 Сака, 0:2 – 44 Тірні, 0:3 – 67 Сака, 0:4 – 84, пенальті Ляказет, 0:5 – 90+1 Сміт-Роу.

«Тоттенхем» – «Крістал Пелас» – 3:0
Голи: 1:0 - 32 Кейн, 2:0 - 34 Лукас Моура, 3:0 - 74 Сон Хин Мін.