| Оновлено 22 грудня 2021, 21:47
2333
0

Прометей у п'яти партіях програв матч Ліги чемпіонів Дрезднеру

Українські волейболістки двічі вели в рахунку по ходу гри та поступилися лише на тай-брейку

2333
0
СEV

В запорізькому Палаці спорту «Юність» сьогодні відбувся матч третього туру групового раунду Ліги чемпіонів з волейболу серед жінок. Чинні чемпіонки України та лідери нинішнього сезону в українській Суперлізі волейболістки «Прометея» приймали німецьку команду «Дрезднер» із Дрездена. Нагадаю, що після двох турів обидва клуби ще не мали у своєму активі перемог, тому майбутній поєдинок мав комусь із них обов'язково принести перший успіх у цьому турнірі.

Стартова партія пройшла піл диктовку господарок майданчика. Підопічні Івана Петкова одразу вийшли вперед і лише збільшували свій відрив від суперниць. В підсумку українки впевнено взяли партію з перевагою у дев'ять очок – 25:16. Цікаво, що 8 очок у нашій команді набрала кубинська діагональна Казанова.

А ось другий сет став повною протилежністю першого. Після рівного рахунку 6:6 свої умови вже диктували гості. Тепер їхня перевага була більш ніж очевидною і вони виграли із дзеркальним результатом 16:25.

Третя партія до її середини була рівною. То одна команда виходила вперед, то інша. А потім за рахунку 12:11 на свою користь українки різко додали та піщли у відрив 19:12. Доля партії була вирішена і «Прометей» довів справу до логічного завершення. Причому, підсумковий рахунок на табло знову показував цифри 25:16.

Четвертий сет нагадував другий. Знову гра змінилася на 180 градусів й пройшла за переваги німецького клубу. У гостей розігралася діагональна Майя Шторк, яка щоразу вдало завершувала атаки своїх партнерок. 14:25 – виграв «Дрезднер» і переможця матчу мав визначити тай-брейк.

У вкороченій п'ятій партії на зміну сторін суперниці пішли з рахунком 7:8 на користь гостей. Вони ж першими дісталися матчболу 13:14. І з третьої спроби здобули загальну перемогу 15:17 та 2:3.

«Прометей» у цьому матчі виступав у такому складі: Анісова (набрала 11 очок), Дімітрова (10), Кітіпова (2), Анає (10), Мелюшкіна (8), Казанова (23), Тодорова (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Герасимова (0), Харчинська (1), Дудник (1), Гейко (1), Кутнякова (ліберо).

Ліга чемпіонів з волейболу. Жінки. Сезон 2021-2022 років.
Група А. Третій тур
Запоріжжя, Україна). 22 грудня
«Прометей» (Дніпропетровська область, Україна) – «Дрезднер» (Дрезден, Німеччина)

2:3 (25:16, 16:25, 25:16, 14:25, 15:17)

Напередодні в цій же групі польський Девелопрес виграв у російського Локомотива 3:2. І тепер турнірна таблиця у групі А виглядає так: