| Оновлено 22 грудня 2021, 12:29
5111
0

Дрібниця, але приємно. Прометей на виїзді переміг Людвігсбург

В матчі, що не мав турнірного значення, українська команда виявилася сильнішою за лідера групи

5111
0
БК Прометей

Матч не мав жодного турнірного значення. Незалежно ні від результату цього матчу, ні від результату в матчі «Леново Тенеріфе» з «Динамо Сассарі» німці зайняли б перше місце в групі, українці - третє.

Проте тренер і баскетболісти «Прометея» прекрасно розуміли - кожен матч в Лізі чемпіонів для них є історичним, тому налаштовувалися на перемогу. Це стало видно і в грі - першу чверть витратили на розкачку, в другій - притиснули суперників серйозніше. А в третій просто винесли - 11:28.

На початку четвертої здалося, що зараз буде гучний ляпас від німців - «Людвігсбург» стабільно набирав очки, а ми не могли закинути майже 7 (!) хвилин. Проте все ж зусиллями Доу і компанії вдалося направити матч в спокійне русло і довести до перемоги над лідером групи.

60:71 - чекаємо на суперника в раунді плей-ін.

Ліга чемпіонів ФІБА 2021/2022. 6 тур. Група А.

«Людвігсбург» (Людвігсбург, Німеччина) - «Прометей» (Слобожанське, Україна) - 60:71 (20:12, 14:19, 11:28, 15:12)

«Людвігсбург»: Саймон (17 очков+5 подборов+1 перехоплення), Радебо (12+7+3), Бартоло (3+6+3), Вольфарт-Боттерман (6+5+0), Олкінс (1+1+2), Бере (3+1+0), Моджіка (0+0+0), Джейкоб Патрік (6+1+0), Йоханнес Патрік (2+1+0), Вудард (8+5+1), Херцог (2+0+0), Угбо (0+1+0) .

«Прометей»: Доу (17+8+6), Харрісон (15+6+3), Білан (10+6+1), Мішула, Еванс (6+10+1), Лукашов (0+1+3), Липовий (8+4+0), Беліков (0+1+0), Тихонов, Кеннеді, Петров (6+7+2), Сидоров (9+1+1).