| Оновлено 19 грудня 2021, 23:57
1657
0

Волейболістки Вакіфбанку виграли жіночий клубний чемпіонат світу

У фінальному матчі турецька команда здолала італійський «Карраро Імоко» в п'яти партіях

1657
0
volleyballworld.com

Сьогодні в Анкарі завершилися ігри клубного чемпіонату світу з волейболу серед жінок. У фінальному поєдинку зійшлися волейболістки турецького «Вакіфбанку» та італійського клубу «Карраро Імоко». Цікаво, що саме ці дві команди здобували титул у трьох попередніх розіграшах. В 2017 та 2018 роках – перемагав «Вакіфбанк», а у 2019 році – «Карраро Імоко». Та й у нинішньому розіграші суперниці пройшли всю дистанцію до фіналу без втрат, вигравши по три матчі. І ось тепер хтось із них знову мав підняти над головою заповітний трофей.

Перший сет досить впевнено виграли номінальні господарки майданчика 25:15. Потім італійки відновили рівновагу 22:25. Саме з таким самим рахунком, причому на користь кожної з команд, завершилися третя та четверта партії. Тож, всі чекали на таку ж завзяту боротьбу і на тай-брейку. Однак «Вакіфбанк» розпочав п'ятий сет дуже сильно й надалі вже не залишив шансів суперницям, вигравши його 15:7.

Таким чином, «Вакіфбанк» вчетверте у своїй історії став переможцем клубного чемпіонату світу з волейболу серед жінок. Це рекорд для турніру. Третє місце виборов ще один турецький клуб «Фенербахче», який у «бронзовому фіналі» здолав бразильський «Мінас Теніс Клуб» 3:0.

Чемпіонат світу з волейболу. Жінки
Анкара (Туреччина)
Фінал. 19 грудня
«Вакіфбанк» (Стамбул, Туреччина) - «Карраро Імоко» (Конельяно, Італія)

3:2 (25:15, 22:25, 25:22, 22:25, 15:7)

Матч за 3 місце
«Фенербахче» (Стамбул, Туреччина) - «Мінас Теніс Клуб» (Бразилія)

3:0 (25:18, 25:7, 28:26)

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ ВСІХ МАТЧІВ ЖІНОЧОГО КЛУБНОГО ЧС З ВОЛЕЙБОЛУ

Нагадаємо, що у чоловічому аналогічному турнірі переміг бразильський клуб «Сада Крузейро».

(6)

«Твій момент, брате». Зірковий гравець Реала розхвалив Луніна
Футбол | 18 квітня 2024, 18:58 0

Джуд Беллінгем відзначив феноменальну гру українського воротаря

Збірна України U-18 виступить у фінальній частині чемпіонату Європи
Волейбол | 14 квітня 2024, 22:38 2

Незважаючи на поразку від Іспанії, українці змогли потрапити до числа найкращих з 2 місця