Барселона вела 2:0, але ледь не втратила перемогу над Ельче

Каталонська команда забила вирішальний гол на останніх хвилинах матчу

1845
1

У суботу, 18 грудня, відбулися чергові поєдинки 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

«Райо Вальєкано» вдома обіграв «Алавес» з рахунком 2:0, «Вільярреал» на виїзді без проблем розібрався із «Сосьєдадом» — 3:1.

А ось каталонська «Барселона» змусила понервувати своїх фанатів. Після першого тайму «блаугранас» вели з рахунком 2:0, але «Ельче» ледь не перевернув усе догори дриґом, забивши на 62-й та 63-й хвилинах. Проте «Барселона» знайшла в собі сили забити переможний гол. На 85-й хвилині відзначився Ніко Гонсалес. Арбітр довго дивився повтори, але переможний м'яч «блаугранас» все ж таки зарахував.

«Райо Вальєкано» — «Алавес» — 2:0