Україна U-20 - Словенія U-20 - 4:8. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку юніорського чемпіонату світу з хокею

3738
7
ФХУ

У п'ятницю, 17 грудня, в столиці Естонії Таллінні відбудеться поєдинок чемпіонату світу з хокею серед юніорів U-20 у групі В Дивізіону 1. Збірна України зіграє з командою Словенії.

Для підопічних Олександра Бобкіна та Руслана Борисенка нинішній турнір проходить наче на гойдалках. То впевнена перемога над господарями майданчика Естонією 7:2, то несподівана поразка від Японії 1:3. А в третьому матчі українців із французами наших хлопців і зовсім кидало спочатку в жар, потім у холод і знову в жар. Мається на увазі, що по ходу поєдинку збірна України вела в рахунку 5:1, згодом програвала 5:6, на передостанній хвилині третього періоду зрівняла результат, а в овертаймі вирвала перемогу 7:6. Отже, чого очікувати у грі зі Словенією, сказати важко. А ось суперники достатньо сильні та передбачувані. Вони виграли всі три матчі і з 9 очками очолюють турнірну таблицю групи В.

Матч Україна – Словенія розпочнеться о 12.30 за київським часом. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку, за якою можна буде слідкувати тут.