ЧС з хокею. Україна U-20 у неймовірному матчі обіграла Францію в овертаймі

Драматичний поєдинок з 13 закинутими шайбами

18325
29
iihf.com

Збірна України з хокею U-20 дуже ускладнила своє завдання боротися за перше місце після поразки від Японії на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B.

Сьогодні українські хокеїсти зустрічалися з Францією, яка вважається одним з фаворитів групи. І Україна досить несподівано у першому періоді оформила 5 шайб, хоч пропустила першою.

На жаль, ні розвинути успіх, ні навіть утримати його не вдалося. У другій 20-хвилинці французи закинули три шайби та скоротили відставання до мінімуму. А на старті третього періоду суперник зрівняв рахунок.

Потім Україна не реалізувала більшість, а ось опонент свою чисельну перевагу використав – 6:5.

Коли здавалося, що очок нашій команди не здобути, вона зуміла зрівняти рахунок. У більшості Симчук оформив дубль і перевів зустріч до овертайму.

В овертаймі Франція мала перевагу, але свої шанси не використала, а ось Україна U-20 зуміла забити і виграла з рахунком 7:6.

Незважаючи на цей успіх, Франція набрала 7 очок, тоді як Україна має лише 5 пунктів. Крім того, Словенія ще не зіграла свій третій поєдинок.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B

Франція U-20 – Україна U-20 6:7 (в овертаймі) (1:5, 3:0, 2:1, 0:1)

Шайби: 05:26 Сімонсен (Руссель) - 1:0, 06:48 Грабовецький (Варава, Ткач) - 1:1, 07:37 Гончаренко (Сімчук - більш) - 1:2, 10:47 Симчук (Коржилецький, Гончаренко)  - 1:3, 11:49 Царьковський (Чолач, Панасенко) - 1:4, 19:30 Трахт (Чолач - більш) - 1:5, 23:25 Гуріф (Боск) - 2:5, 30:40 Ерве (Гуріф, Сімонсен) – 3:5, 31:31 Даїр – 4:5, 42:07 Леборн – 5:5, 46:13 Коломбен (Сімонсен) – 6:5, 57:29 Симчук (Трахт, Гончаренко – більш) - 6:6, в овертаймі 02:44 Гребеник (Симчук, Коржилецький) - 6:7

Воротарі: Макєв (Келлер) - Майко (Кубрицький)