Хет-трик Твердохлєбова. Маріуполь закинув 7 шайб у ворота Альтаїру

15 грудня відбувся матч 2-го туру хокейної Суперліги України

265
0
Суперліга

15 грудня у матчі 2-го туру хокейної Суперліги України «Альтаїр» зустрівся з «Маріуполем».

У першому періоді рахунок у матчі відкрив Ілля Коренчук, обігравши Максима Дуве. Сергій Твердохлєбов реалізував більшість і зрівняв рахунок – 1:1. До кінця першого періоду Віктор Тютченко вивів команду вперед. На перерву супротивники пішли з рахунком 1:2.

У другому періоді «Альтаїр» зрівняв рахунок - шайбу закинув Веніамін Трандафілов. Менше ніж за хвилину Віктор Тютченко відіграв забитий гол дружківців – 2:3. «Сталеві чайки» збільшили перевагу четвертим голом – дубль оформив Сергій Твердохлєбов. Підопічні Сергія Вітера відзахищалися у меншості та граючи в рівних складах Елієзер Щербатов потужним кидком направив шайбу у ворота Микити Терлецького – 2:5.

У третьому ігровому відрізку «Маріуполь» не зменшував обертів, 6-ту та 7-му шайби команди закинули Сергій Твердохлєбов та Олександр Костиков.

Суперліга. 15 грудня

«Альтаїр» – «Маріуполь» – 2:7 (1:2, 1:3, 0:2)

Шайби: 1:0 Коренчук, 13:40; 1:1 Твердохлібів (Севанькаєв, більш.), 12:45; 1:2 Тютченко (Янішевський, Чердак), 18:35; 2:2 Трандафілов (Сидоренко), 21:49; 2:3 Тютченко (Чердак), 22:38; 2:4 Твердохлєбов (Алєксєєв, Севанькаєв), 24:22; 2:5 Щербатов (Алєксєєв, Декало), 35:40; 2:6 Твердохлєбов (Севанькаєв), 50:41; 2:7 Костіков (Артамонов, Зуєв), 53:16

Альтаїр: Терлецький (Печорін); Кочетков – Буценко – Коренчук, Раскін – Ігнатенко, Сидоренко – Трандафілов – Крикля, Мельник – Папуна, Дубський – Яйлов – Ханенко, Реснянський – Терьошин, Олійник – Кобиков

Маріуполь: Дуве (Тріфонов); Твердохлєбов – Севанькаєв – Казаковцев, Декало – Лисенко, Мільохін – Щербатов – Мазур, Алєксєєв – Артамонов, Тютченко – Чердак – Янішевський, Горечишніков – Олендаренко, Костіков – Ружніков, Зуєв