ШЕВЧЕНКО: «Гарна командна перемога, яка нам надає впевненості»

Команда «Дженоа» здобула першу перемогу під керівництвом Андрія Шевченка

7242
3
Twitter. Андрій Шевченко

Головний тренер «Дженоа» Андрій Шевченко прокоментував перемогу над «Салернітаною» (1:0) у 1/16 фіналу Кубка Італії.

Клуб із Генуї отримав першу перемогу під керівництвом Андрія Шевченка. Єдиний м'яч на 76 хвилині забив Калеб Екубан. В 1/8 фіналу «Дженоа» гратиме проти «Мілана» – клубу, за який виступав Шевченко.

Шевченко після гри написав у Twitter: «Гарна командна перемога сьогодні, яка дає нам упевненість. Молодці, хлопці».