СК Сокіл здобув першу перемогу в історії клубу вже у другому турі Суперліги

2644
5
СК Сокол Київ

Сьогодні, 14 грудня, у рамках 2-го туру хокейної Суперліги України «Краматорськ» приймав київський СК «Сокіл».

Відкрити рахунок командам вдалося лише під кінець другого періоду – більшістю скористався нападник СК «Сокіл» Єгор Іванов. Під кінець основного часу матчу Олег Тимченко замінив воротаря на шостого польового гравця, але замість того, щоб забити, «Краматорськ» пропустив – гольову точку в матчі поставив Сергій Мельников. А на останніх хвилинах матчу фол Павла Тарана призвів до ще одного голу – 3:0 на користь СК «Сокіл».

Таким чином, СК «Сокіл» виборов першу перемогу в історії клубу вже в другому матчі зі старту чемпіонату, а голкіпер київського клубу Данило Макаренко оформив перший шатаут в історії хокейної Суперліги України.

Суперліга. 2-й тур

Краматорськ – СК Сокіл – 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 0:1 Іванов (Шахворостов, Костіцин, більш.), 38:08; 0:2 Мельников, 58:56; 0:3 Шахворостов, 59:41.

Краматорськ: Трус (Кучер); Бабрусєв – Таран (А), Ваулін – Летов, Мальцев – Афанасьєв; Столяренко (К) – Сергієвський – Градович, Жвачкін (А) – Афанасьєв – Гриценко, Тимченко – Семенов – Середницький, Говорушко – Сірченко – Калиничев.

СК Сокіл: Макаренко (Теплицький); Дорофєєв (А) – Міцкевич, Шуленін – Халіков, Петрухно (К) – Фроленко; Шахворостов – Іванов – Костицин (А), Мельников – Олійник – Стоклоса, Курах – Хірса – Аміров.