13 грудня відбувся центральний поєдинок тижня в українській Суперлізі

606
0
ФБУ

13 грудня відбувся один поєдинок української Суперліги. «Прометей» здобув важку перемогу над «Будівельником» у центральному матчі 11-го ігрового тижня регулярного чемпіонату.

Перша половина почалася з ривка від гостей, які не відпускали перевагу до кінця першої половини. Ключовим показником до великої перерви стала кількість штрафних: гості вже за дві чверті реалізували 12 з 21 кидків з лінії. «Будівельник» втратив багато легких очок, відпустивши суперника на 12-очкову дистанцію на старті другої чверті. Завдяки ривку під завісу другої чверті команда Ігорса Міглінієкса скоротила відставання до 3 балів, але пішла на велику перерву за 7 очок відставання.

Друга половина вийшла значно напруженішою. «Будівельник» багато разів чіплявся і скорочував відставання, краще за суперника провівши другу частину матчу. Але у «Прометея» постійно знаходилася відповідь – від Харрісона, Кеннеді, Сидорова та Білана, який був найкращим у складі своєї команди в цьому матчі. Хорват вирішив багато питань для «Прометея» під кільцем, як своїм, так і чужим.

Команди входили у заключну чверть за +3 для гостей, які відбилися проти тактики фолів киян і довели матч до перемоги – 85:82. Прометей здобув 18-ту поспіль звитягу в Суперлізі, а Будівельник зазнав 6-ї поразки в 20 матчах сезону.

Хорватський центровий гостей Міро Білан продемонстрував якісну гру на обох кінцях майданчику, набравши 14 очок, 12 підбирань (6 у нападі) та 4 передачі, а його рейтинг ефективності становив 25 балів.

«Будівельник» 16 грудня зіграє вдома проти «Миколаєва», а «Прометей» в цей же день на своєму майданчику протистоятиме «Тернополю».

Суперліга. Регулярний чемпіонат

13 грудня. Київ

Будівельник  Прометей – 82:85 (18:25, 22:22, 20:16, 22:22)

Будівельник: Браун 17 + 11 — 4 втрати, Близнюк 14, Стоктон 12 + 6 передач, Гордон 6, Кобець 1 – старт, Рендл 24 + 5 передач, Апшоу 4, Конєв 2, Прокопенко 2, Кондраков 0.

Прометей: Харрісон 22, Сидоров 19, Кеннеді 14 + 6 підбирань, Білан 14 + 12 підбирань + 4 передачі, Липовий 2 – старт, Петров 7, Доу 4, Еванс 2, Лукашов 1, Беліков 0, Мішула 0.

Турнірна таблиця

(2)

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце