СК Сокіл у своєму першому матчі в історії з боєм поступився Маріуполю

Дивіться відеоогляд матчу Суперліги з хокею, зіграний 12 грудня

1232
6
Суперліга

12 грудня маріупольські «сталеві чайки» приймали СК «Сокіл», який зіграв дебютний поєдинок у своїй історії.

Команди досить активно розпочали матч, однак «Маріуполь» все ж таки володів ігровою перевагою. Цією перевагою на 8 хвилині першого періоду скористався Микита Мілєхін, відкривши рахунок у матчі. За всіх спроб киян відігратися, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою господарів.

У другій двадцятихвилинці «Маріуполь» взяв гру під свій повний контроль та відзначився ще 4 рази – по голу у свій актив записали Микита Зуєв, Віктор Тютченко, Назар Ружніков та Сергій Твердохлєбов. Зазначимо, що після четвертої пропущеної шайби Данила Макаренка у воротах СК «Сокіл» змінив Станіслав Теплицький. Тільки після п'ятої пропущеної шайби кияни спромоглися розмочити рахунок – першу шайбу в історії СК «Сокіл» закинув Сергій Мельников.

На старті третього відрізку зустрічі Віктор Шахворостов зробив дубль та скоротив відставання київського клубу до двох шайб. Проте, на більше у команди Олега Микульчика не вистачило часу та сил. Гольову крапку у матчі поставив Сергій Твердохлєбов, який встановив підсумковий рахунок 6:3.

Суперліга. 1-й тур

«Маріуполь» – СК «Сокіл» – 6:3 (1:0, 4:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Мілехін (Щербатов), 07:39; 2:0 Зуєв, 23:02; 3:0 Тютченко (Кудряшов, Чердак), 26:01; 4:0 Ружніков (Козаковцев), 30:26; 5:0 Твердохлєбов (Тютченко, Казаковцев, більш.), 32:32; 5:1 Мельников (Шуленін), 33:49; 5:2 Шахворостов, 46:24; 5:3 Шахворостов (Костіцин, Дорофєєв), 50:23; 6:3 Твердохлєбов (Костіков), 59:11.

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Лисенко – Декало, Алексєєв – Артамонов, Кудряшов – Олендаренко; Севанькаєв – Твердохлєбов – Казаковцев (А), Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Чердак – Янішевський – Тютченко, Зуєв – Ружніков – Костиков.

СК Сокіл: Макаренко (Теплицький – з 30:26); Дорофєєв (А) – Міцкевич, Шуленін – Халіков, Петрухно (К) – Фроленко; Шахворостов – Іванов – Костіцин, Мельников – Кудрін – Стоклоса, Курах – Олійник – Аміров, Хірса.