Подоляни втратили друге очко в чемпіонаті країни

У себе вдома підопічні Маріуша Сорділа лише у п'яти партіях зуміли обіграти ВК «Решетилівка»

592
0
ФВУ

Сьогодні у Городку Хмельницької області двома матчами завершився 6-й тур чемпіонату України з волейболу в чоловічій Суперлізі, який тривав протягом трьох днів. Першими з'ясовували стосунки львівський «Барком-Кажани» та головний аутсайдер турніру чернігівський «Буревісник-ШВСМ».

Як і очікувалося, боротьби тут не вийшло. Львів'яни досить впевнено здобули перемогу з рахунком 3:0. В їхньому складі 13 очок набрав Олег Шевченко, 12 – Михайло Бібер, по 11 – Олександр Коваль та Віталій Кучер. У чернігівській команді 15 очок набрав Олександр Лук'янець.

А ось в матчі лідерів турніру волейболістів «Епіцентр-Подоляни» з дебютантами елітного дивізіону ВК «Решетилівка» несподівано була справжня битва. Все почалося з того, що гості взяли першу партію 21:25. Потім господарі майданчика зуміли вирівняти становище 25:20. Далі був чудовий за накалом сет, в якому подоляни виграли тільки з рахунком 37:35. Здавалося, опір суперників був зламаний. Але ні. Волейболісти із Решетилівки виграли четверту партію 23:25. Та на п'яту їх не вистачило – 15:8 на користь місцевої команди.

У складі «Епіцентру-Подоляни» одразу три гравці набрали по 17 очок. Це – Євген Кисилюк, Юрій Томін і Андрій Рогожин. Ще 15 очок було в активі Алена Дідовича й 10 у Юрія Семенюка. Щодо гостей, то тут найрезультативнішим виявився Олексій Дрофа – 23 очки, 16 набрав Віктор Шаповал і по 11 – Кирило Красневський та Данило Федосєєв.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 6-й тур. 12 грудня
Городок (Хмельницька область)
«Барком-Кажани» (Львів) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)

3:0 (14:25, 16:25, 10:25)
«Епіцентр-Подоляни» (Городок) - «Збірна Полтавської області ВК «Решетилівка» (Решетилівка)

1 - 36

Матчі 7-го туру відбудуться 27 та 28 грудня.

(4)

Стала відома точна сума, за яку Перес готовий продати Луніна
Футбол | 24 квітня 2024, 07:01 8

За останніми чутками, Андрій не погодився на продовження контракту та може залишити клуб

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча