Ферстаппен виграв титул Ф-1. Макс перервав домінування Хемілтона

Пілот Ред Булла виграв свій перший титул

1189
2
Getty Images/Global Images Ukraine

За підсумками Гран-прі Абу-Дабі чемпіоном Формули-1 у сезоні-2021 став гонщик Ред Булла Макс Ферстаппен.

Для Макса це перший титул Ф-1. Він перервав домінування Льюїса Хемілтона, який знаходився на серії з чотирьох поспіль чемпіонств. Крім того, він перервав серію Мерседеса, чиї пілоти незмінно вигравали титул з 2014 року.

Ферстаппен повернув трофей до Ред Булла, який не вигравав кубки з 2013 року. Щоправда, нинішнього сезону Бики програли Мерседесу командний залік.

24-річний Ферстаппен не став наймолодшим чемпіоном Ф-1. Це звання зберігає за собою Себастьян Феттель (23 роки), але Макс став 4-м наймолодшим чемпіоном після Феттеля, Хемілтона та Алонсо.