1667
0
ФК Шахтар Донецьк

До вашої уваги представляється підбірка головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 11 грудня.

1. Камбек Мораеса. Шахтар на виїзді вирвав перемогу в Олександрії. Гол Мораеса допоміг донецькому клубу обіграти «Олександрію».

2. Гохфільцен-2021. Українки посіли 5 місце в естафеті. Виграли гонку шведські біатлоністки.

3. ВІДЕО. Олександре, я йду за тобою: Тайсон Ф'юрі відправив послання Усику. Британський боксер хоче відібрати чемпіонські пояси в українця.

4. Дякую за чесність. Моуріньо подякував Зорі після матчу з Буде-Глімтом. Головний тренер «Роми» був неймовірно радий, що його команда виграла групу.

5. Танці на кістках. Дуглас Коста влаштував вечірку після катастрофи Греміо. Рідна команда гравця вилетіла з Серії А, але її хавбек чудово провів час.

6. Гохфільцен-2021. Фійон Має виграв персьют, Підручний фінішував 16-м. Антон Дудченко замкнув топ-30.

7. Олег ЛУЖНИЙ: «Відчуваю себе готовим та впевненим для роботи в Англії». Відомий український наставник хоче повернутися на Туманний Альбіон.

8. ЧС з важкої атлетики. Українка Гангур виграла золото. Марія Гангур стала найкращою у ривку.

9. ШЕВЧЕНКО: Слова власників про моє майбутнє і трансфери вселяють впевненість. Наставник «Дженоа» – про поразку в генуезькому дербі.

10. Без гравців Донбасу. Склад збірної України на Єврочеллендж. Збірна України вирушить до Польщі.