Гохфільцен-2021. Фійон Має виграв персьют, Підручний фінішував 16-м

Антон Дудченко замкнув топ-30

6884
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Кентен Фійон Має

В австрійському Гохфільцені в рамках третього етапу Кубка світу відбулася чоловіча гонка переслідування.

Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний на перших двох вогневих рубежах закрив усі мішені та боровся за медалі, проте два промахи на стійках не дозволили йому фінішувати навіть у топ-15.

Антон Дудченко та Артем Тищенко також пробігли по два кола штрафу, але якщо першому вдалося замкнути топ-30, то другий так і не пробився до залікової зони.

Виграв гонку француз Кентен Фійон Має, який єдину незакриту мішень залишив на першій стрільбі. Друге місце посів його співвітчизник Емільєн Жаклен, а бронзу виборов швед Себастьян Самуельссон.

Причому спочатку на фініші третім був ще один француз Сімон Дестьйо, проте згодом результат переглянули. Мабуть, швед перетнув фінішну смугу трохи раніше.