| Оновлено 09 грудня 2021, 03:13
2865
1

Повз плей-оф. Житлобуд-1 у Харкові розгромно програв ПСЖ

Харківський клуб поступився «ПСЖ» і втратив всі шанси на вихід до плей-оф жіночої Ліги чемпіонів

2865
1
psg.fr

У середу, 8-го грудня, відбувся поєдинок 5-го туру групового етапу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА у рамках групи B, у якому зустрілися харківський «Житлобуд-1» та французький «ПСЖ». Матч, який пройшов у Харкові на полі стадіону «Металіст», завершився розгромною перемогою французького клубу з рахунком 6:0.

Вже у першому таймі український колектив пропустив цілих п'ять голів. На 15-й хвилині рахунок у матчі відкрила канадська нападниця Вітема. Через 6 хвилин канадка записала у свій актив і асист, коли вивела на порожні ворота харківського клубу Бахманн. Під завісу першого тайму «Житлобуд-1» пропустив ще три м'ячі без відповіді: знову відзначилася Бахманн, оформивши таким чином дубль, і по голу записали на свій рахунок Балтімор і Фазер. Гол останньої взагалі вийшов «цукеркою», пробила майже з центру поля і влучила точно у дев'ятку воріт Яман.

Не минуло й 10 хвилин у другому таймі, як «ПСЖ» забив шостий м'яч: після навісної передачі в карний майданчик точним ударом головою відзначилася центральна захисниця Ілестедт. За 10 хв до завершення основного часу французький клуб залишився в меншості, другу жовту отримала Каскаріно, яка вийшла на заміну. Після вилучення «Житлобуд-1» таки створив кілька моментів біля воріт Фолль, але забити хоча б гол престижу українському клубу так і не вдалося.

Після цього матчу у команди Валентини Котик залишаються примарні шанси на вихід у плей-оф. Для цього потрібно, щоб «Реал» втратив очки у матчі з «Брейдбаліком», тоді доля другого місця залежатиме від очної зустрічі «Житлобуду-1» з іспанською командою в заключному 6-му турі групового етапу.

У матчі, що відбувся пізніше, «Реал» обіграв «Брейдбалік» і позбавив харківський клуб навіть теоретичних шансів на потрапляння до плей-оф турніру.

Жіноча Ліга чемпіонів УЄФА. Груповий етап. Група B. 5-й тур.

«Житлобуд-1» – «ПСЖ» – 0:6

Вітема (15), Бахманн (21, 40), Балтімор (37), Фазер (44), Ілестедт (54)