Марлос має шість варіантів для продовження кар'єри

У послугах хавбека «Шахтаря» зацікавлені клуби з Бразилії та Туреччини

Марлос має шість варіантів для продовження кар'єри
© ФК Шахтар. Марлос

33-річний атакувальний півзахисник «Шахтаря» Марлос покине донецький клуб наприкінці року, коли у нього закінчиться контракт із «гірниками».

Згідно з останньою інформацією, досвідчений хавбек має шість варіантів для продовження кар'єри, чотири з яких – з Бразилії. Зокрема, у послугах Марлоса зацікавлені «Атлетіко Мінейро», «Атлетіко Паранаенсе», «Сан-Паулу» та «Корітіба».

Також, за даними джерела, види на Марлоса мають два представники турецької Суперліги - «Фенербахче» та «Бешикташ».

Напередодні повідомлялося, що запросити Марлоса може «Інтернасьонал», кольори якого нині захищає інший екс-футболіст «Шахтаря» Тайсон.

Джерело — Lance

(374 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    cucumber
    cucumber, 08.12.2021 15:40
    +17
    один из лучших легионеров в Украине!
    Умник
    Умник, 08.12.2021 15:33
    +15
    Очень серьезная потеря для клуба.
    Так тащить мяч и прикрывать его корпусом в Шахтере никто не может.
    Очень крутой человек.
    Всегда отношусь с уважением.
    Михайло Кудієнко
    Михайло Кудієнко, 08.12.2021 14:25
    +14
    Не розумію чого чекає металіст, ідеальне підстлення, ще й з українським паспортом
    AK.228
    online
    AK.228, 08.12.2021 14:38
    +13
    Марлоса будет не хватать... какие шикарные пасы вчера раздавал
    Krasvchik
    Krasvchik, 08.12.2021 14:21
    +13
    Он все еще лучший в этой команде....
    joytok
    joytok, 08.12.2021 16:06
    +12
    Вот жалко такого терять. Поменяйте на Коноплянку.
    Andrey_1992
    Andrey_1992, 08.12.2021 14:33
    +10
    Face Control, 08.12.2021 14:30
    Как великий Шахтёр решит, так и будет.
    Нихрена он сейчас не великий с такими результатами в еврокубках
    Volk
    Volk, 08.12.2021 16:26
    +9
    Король УПЛ
    Dfs2262ar
    Dfs2262ar, 08.12.2021 15:06
    +7
    Forward_dd, 08.12.2021 14:54
    та вы шо, он же пешком ходит по полю...
    Доживёшь до его годов - стоя срать будешь
    Igor_Dinamo
    Igor_Dinamo, 08.12.2021 19:40
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    vittroy, 08.12.2021 18:33
    З всієї кротячої команди, мені Марлос подобається більше всіх.Якийсь він нормальний....не прилипло до нього Шахтарське багно...Мабудь тому що НАШ, УКРАЇНСЬКИЙ😉
    вот вот
    Igor_Dinamo
    Igor_Dinamo, 08.12.2021 19:39
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Марлос наверное единственный из кротов заслуживающий уважения + Степашка, все остальные не чего не стоят
    vittroy
    vittroy, 08.12.2021 18:33 (змінений)
    +2
    З всієї кротячої команди, мені Марлос подобається більше всіх.Якийсь він нормальний....не прилипло до нього Шахтарське багно...Мабудь тому що НАШ, УКРАЇНСЬКИЙ😉
    Ukraine
    Ukraine, 09.12.2021 07:41
    +1
    В Шахті якщо вболіваю, то виключно за дії Марлоса. Респект і повага....
    ТОП + гарная людина.
    Sfântul
    Sfântul, 08.12.2021 19:17
    +1
    Надо отобрать у него бразильский паспорт.
    FunnyCat_____
    FunnyCat_____, 08.12.2021 19:19
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 08.12.2021 14:30
    Как великий Шахтёр решит, так и будет.
    🚑
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 08.12.2021 16:11
    0
    Михайло Кудієнко, 08.12.2021 14:25
    Не розумію чого чекає металіст, ідеальне підстлення, ще й з українським паспортом
    в этом сезоне он не нужен в Металле - справятся без него
    Ukraine
    Ukraine, 09.12.2021 07:45
    -1
    Але якщо відверто, дуже шкода що не має варіантів з України, при чому стільки здоров'я, сил та часу вклав в нашу країну...
    Я думав що хочаб Ворсла, Мінай, Верес, Металіст, ... хоч хтось захоче, більш ніж впевнений, що технічного гравця + який вміє спокійно тримати та відавати пас с переді - всім пригодиться. Дуже жаль....
    OKs100
    OKs100, 08.12.2021 16:12
    -2
    Михайло Кудієнко, 08.12.2021 14:25
    Не розумію чого чекає металіст, ідеальне підстлення, ще й з українським паспортом
    Вроде и так Металлист 1925 справляется и без него. Или вы имеете ввиду ту подделку на Металлист?
    Face Control
    Face Control, 08.12.2021 14:34
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Andrey_1992, 08.12.2021 14:33
    Нихрена он сейчас не великий с такими результатами в еврокубках
    Всегда был великим, есть и будет.
    Forward_dd
    Forward_dd, 08.12.2021 14:54
    -10
    та вы шо, он же пешком ходит по полю...