Лука МОДРИЧ: «Почуваюся так, ніби мені ще немає й тридцяти»

Хавбек «Реала» підбив підсумки перемоги над «Інтером» (2:0)

442
0

36-річний хорватський півзахисник мадридського «Реала» Лука Модрич прокоментував домашню перемогу над «Інтером» (2:0) у поєдинку 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

«Я дійсно задоволений грою і досягнутим результатом, тому що ми хотіли фінішувати першими в групі та уникнути зустрічі з сильнішими суперниками. Хоча після проходу далі все одно необхідно перемагати у кожній грі, якщо хочеш завоювати трофей.

Почуваюся добре, озиратися на свій вік навіть не думаю і просто зосереджуюся на тому, що роблю на полі. Що далі, то вік все менше стає проблемою — гравці здатні продовжити свою кар'єру. Почуваюся так, ніби мені ще немає й тридцяти.

Було круто нарешті зіграти перед своїми вболівальниками, які допомогли нам і були з нами, починаючи зі стартового свистка. Атмосфера була фантастичною — треба подякувати їм за це.

Ми дуже добре справлялися з відбором м'яча при контратаках суперника, а коли м'яч був у нас, то могли насолоджуватися комбінаційною грою та створювати гольові моменти. Саме так було забито приголомшливий гол Крооса у першому таймі.

Нам хотілося б більше володіти м'ячем, але такий був тренерський план, і ми задоволені. У перерві він сказав, щоб ми продовжували так само, пресингували і довше утримували м'яч у себе, нікуди не поспішаючи і зберігаючи спокій», — зазначив Модрич.

«Реал» вийшов у плей-оф з першого місця в групі, набравши 15 очок.